Gdzie na wakacje w 2015 roku?

Na nadchodzący powoli sezon letni przygotowaliśmy dla Ciebie szereg nowości – tak hoteli, jak i zupełnie nowych kierunków. Sprawdź, gdzie możesz się z nami udać na wczasy w tym roku.

Zacznijmy od cieszącej się niesłabnącą popularnością Chorwacji. W naszej ofercie znajdziesz dwa najpopularniejsze regiony – Istrię oraz Riwierę Makarską. W pierwszym przypadku proponujemy komfortowe apartamenty z dojazdem własnym, natomiast w drugim – długą listę hoteli oraz apartamentów, do których dostaniecie się samodzielnie lub razem z nami, autokarem (wyjazdy 7- lub 9-noclegowe).

Chorwacja

Chorwacja

Podobną – o ile nie większą – popularnością cieszy się Bułgaria, w której super wakacje możesz spędzić w bezkonkurencyjnej cenie. W ofercie Wygoda Travel znajdziesz przeszło 30 sprawdzonych hoteli, położonych zarówno w Złotych Piaskach, jak i na Słonecznym Brzegu. Niektóre z nich oferują wyżywienie all inclusive, a znaczna ich część posiada basen. Wakacje w Bułgarii możesz spędzić, dojeżdżając tam samodzielnie, jednym z naszych autokarów bądź też lecąc z nami z Katowic (pobyty 10- oraz 11-noclegowe).

Bułgaria

Bułgaria

Kolejnym kierunkiem, jaki znajdziesz w naszej ofercie, są Włochy, a dokładnie Riwiera Adriatycka. Proponujemy wakacje w słynnym Rimini, jak również w cichszej Cattolice. Większość obiektów znajduje się w niewielkiej odległości od morza, a także centrum miasta. Podobnie jak w przypadku Bułgarii, do Włoch możecie udać się własnym transportem, autokarem albo samolotem z Katowic (pobyty 7- lub 14-dniowe).

Włochy

Włochy

Nieco bardziej egzotyczną propozycją jest Czarnogóra (a konkretnie Riwiera Czarnogórska), która w 2015 roku gości w naszej ofercie już po raz trzeci. To ciekawa alternatywa dla doskonale już poznanej przez Polaków Chorwacji. Wszystkie z proponowanych przez nas 8 obiekty są położone albo bezpośrednio przy plaży, albo w bardzo niewielkiej odległości od niej. Część z nich posiada basen. Do Czarnogóry możecie jechać własnym samochodem, naszym autokarem lub też lecieć z jednej z trzech miejscowości – Warszawy, Poznania lub Katowic.

Czarnogóra

Czarnogóra

Jeszcze bardziej egzotyczną opcją jest Albania, która zadebiutowała w naszej ofercie w ubiegłym roku i została bardzo ciepło przyjęta. Wszystkie 4 hotele, które dla Was wybraliśmy, sprawdziliśmy i jesteśmy pewni co do ich jakości. Do Albanii można udać się własnym samochodem, ale ze względu na dużą odległość od Polski jest to niezbyt komfortowy wybór. Proponujemy także przejazd autokarem, ale zdecydowanie najwygodniejszy będzie przelot samolotem z Warszawy lub Katowic.

Albania

Albania

Czas na tegoroczną nowość. To Malta z 9 starannie wyselekcjonowanymi hotelami w różnych cenach oraz z różnymi typami wyżywienia – od śniadań, przez śniadania i obiadokolacje, aż po all inclusive. Na tę przepiękną wyspę dostaniesz się wyłącznie samolotem. Proponujemy wyloty z Warszawy lub Gdańska. Ze względu na ciepły klimat przez znaczą część roku możesz rozpatrywać wakacje na Malcie nawet na początku maja bądź w drugiej połowie listopada.

Malta

Malta

W tym roku wprowadziliśmy do oferty także Hiszpanię, a dokładnie region Costa Brava. Wśród 7 starannie wyselekcjonowanych hoteli na pewno znajdziecie coś dla siebie. Wszystkie z nich są położone albo przy plaży, albo bardzo niedaleko niej. Każdy z nich oferuje swoim gościom pobyty ze śniadaniami i obiadokolacjami. Hiszpania dostępna jest z dojazdem własnym, autokarowym, a także samolotem z Warszawy oraz Katowic.

Hiszpania

Hiszpania