Wygoda_imprezy specjalne_2018

Imprezy specjalne czyli narty i zabawa!

Oprócz zwykłych wyjazdów na narty organizujemy też szalone imprezy specjalne, które wpisują się na stałe w kalendarz sezonu. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Nasza regularna oferta zapewne jest już Wam znana. Szeroki wybór regionów narciarskich w Alpach, przez cały sezon regularne połączenia autokarowe i samolotowe z kilku lotnisk w Polsce – to trzon naszej działalności już od blisko 20 lat. Jednym z jej filarów jest też popularna konwencja Mama i Ja – czyli program dla rodzin z dziećmi. W trakcie realizowanego podczas ferii zimowych Mama i Ja dzieci uczą się jazdy na nartach lub snowboardzie, a wieczorami spędzają czas na grach i zabawach, które organizują nasi animatorzy. Rodzice w tym czasie mają czas dla siebie: w ciągu dnia na swobodne szusowanie, a wieczorem choćby na skorzystanie z hotelowego SPA. A jednocześnie spędzają też czas z dziećmi, na przykład na wspólnych posiłkach. Program Mama i Ja realizujemy z sukcesem już od 17 lat i jest to stała pozycja w naszej ofercie.

Ale dziś chcemy Wam przedstawić nowe pozycje w naszym sezonowym kalendarzu: imprezy specjalne. Te, które wystartowały w poprzednim sezonie (2016/17) i tegoroczną nowość, która, jak mamy nadzieję, również zagości na stałe w naszej zimowej ofercie. Zaczynamy w grudniu Ski Openingiem, a kończymy z końcem marca End of Season Party. Oto pełna lista:

Imprezy specjalne Wygoda Travel – Zima 2017/18

1. Ski Opening na lodowcu Pitztal (10-15.12.2017)

Podczas tej imprezy szusowaniu na najwyżej położonym lodowcu w Austrii towarzyszyć będzie dużo dobrej muzyki, gry, zabawy i konkursy z nagrodami. Dla chętnych – możliwość przetestowania nart z najnowszej kolekcji 2018 i uczestnictwa w szkoleniach narciarskich dla dzieci i dorosłych. Wieczorami szaleństwo na imprezach w lokalnym klubie Kocioł Czarownicy („Hexenkessel”). Jak to na lodowcu – śnieg gwarantowany. Impreza dostępna z dojazdem własnym i autokarem, skipass gratis.

Zobaczcie filmik ze Ski Openingu Pitztal – sezon 2016/17

2. Dni Val di Sole (20 – 27.01.2018)

To termin ferii w województwie mazowieckim, dolnośląskim, opolskim, zachodniopomorskim, podlaskim i warmińsko-mazurskim. Dlatego szczególny nacisk podczas Dni Val di Sole kładziemy na ofertę dla rodzin: oprócz standardowych imprez après-ski, które codziennie od 13:00 nasz DJ nakręca w barze na Malghet Aut (stacja Folgarida), zabaw i konkursów z nagrodami, proponujemy kilka wariantów szkolenia narciarskiego dla dzieci i dla dorosłych. Szkolenia będą się odbywać na stacji narciarskiej Marilleva-Folgarida (60 km tras) i początkującym proponujemy karnet narciarski tylko na tę stację. Do wyboru są również karnety na większe obszary: Skiarea Dolomiti di Brenta (połączone stoki Marillevy-Folgaridy, Madonny do Campiglio i Pinzolo, 150 km tras) oraz Superskirama (obejmuje wszystkie stacje Val di Sole, łącznie z przełęczą Tonale – łącznie 380 km tras). Wszystkie karnety możecie wykupić u nas w specjalnych cenach! Na Dni Val di Sole dostaniecie się własnym samochodem, autokarem i samolotem z Warszawy.

3. Dni Karyntii – Śnieg i woda (04 – 09.03.2018)

To tegoroczna nowość, która zapowiada się naprawdę ciekawie! Hasłem przewodnim eventu, zainspirowanym malowniczymi jeziorami Karyntii i licznymi na jej terenie wodami termalnymi, jest: „Śnieg i woda”. Podczas 5-noclegowego pobytu w jednym z hoteli usytuowanych nad jeziorem Millstäter weźmiemy udział w wyjątkowym Ski Safari, podczas którego zwiedzimy (narciarsko oczywiście!) 5 największych i najciekawszych stacji regionu: Bad Kleinkirchheim, lodowiec Mölltaler, Katschberg, Gerlitzen i Nassfeld. To razem blisko 370 km tras. Swobodne szusowanie na wszystkich zapewni nam karnet Top Ski – wliczony w cenę. A oprócz codziennego après-ski i imprez wieczornych jednymi z atrakcji będą wypady do położonej nad samym jeziorem niezwykłej strefy saun w Millstatt i do aquaparku Drautalperle w Spittal. Impreza z dojazdem własnym i autokarem, skipass gratis.

4. Dni Val di Fiemme (17 – 24.03.2018)

Zeszłoroczne Dni Val di Fiemme okazały się ogromnym sukcesem, dlatego w tym roku powtarzamy formułę i postaramy się ją jeszcze wzbogacić. Czeka na Was mnóstwo atrakcji: codzienne animacje i après-ski, szalone wieczorne balangi, testy nart z kolekcji 2019, szkolenia narciarskie dla dzieci i dla dorosłych, jazda o wschodzie słońca, nocne szusowanie, oraz tegoroczne nowości: szkolenie narciarskie na tyczkach i szkolenie skiturowe. Dni Val di Fiemme są dostępne z dojazdem własnym autokarem i samolotem – z Gdańska, Katowic i Warszawy.

Zobaczcie filmik z Dni Val di Fiemme 2017

5. End of Season Party – Serre Chevalier (24 – 31.03.2018)

Koniec tak intensywnego sezonu zamierzamy świętować na stokach francuskiego regionu Serre Chevalier. Szusowanie na 250 km tras rozciągających się na zboczach powyżej średniowiecznego, pełnego zabytków miasteczka Briançon to niesamowite przeżycie. Czekają na Was codziennie après-ski, gry, konkursy, animacje i dobra zabawa oraz wieczorne imprezy. Na End of Season Party również będzie można przetestować najnowsze modele nart z kolekcji 2019. Warto też wybrać się do term Les Grands Bains du Monêtier – to wyjątkowy kompleks położony u stóp wyciągów, z pięknym widokiem na góry. A do tego wszystkiego wiosenne marcowe słońce! Do Serre Chevalier dostaniecie się dojazdem własnym, autokarem i samolotem z Katowic i z Warszawy – to są ostatnie połączenia lotnicze w tym sezonie! Karnet gratis.

Partnerami, którzy współorganizują wszystkie imprezy specjalne, są Signal Iduna, Head i sieć nartykrakow.pl, a ponadto każda impreza ma indywidualnego sponsora: region, w którym się odbywa. Życzymy udanej zabawy!