Riwiera Olimpijska

Grecja wraca do naszej oferty

Po dwuletniej przerwie mamy przyjemność zaprezentować Wam ponownie ofertę wczasów w Grecji, a dokładnie na Riwierze Olimpijskiej. Sprawdźcie, co dla Was przygotowaliśmy!

Na start zebraliśmy dla Was kilka zróżnicowanych, sprawdzonych przez nas osobiście obiektów na Riwierze Olimpijskiej (przepiękne miejsce!), które możemy Wam z czystym sumieniem polecić. W nadchodzących miesiącach będziemy rozszerzać tę ofertę o kolejne apartamenty oraz hotele.

Dwa z oferowanych przez nas obiektów to położone w miejscowości Velika studia – Garden House mogące pomieścić od 2 do 4 osób, położone 100 metrów od plaży, oraz Loula House, przeznaczone dla 2-3 osób, położone raptem 30 metrów od morza. Obydwa poza świetną lokalizacją charakteryzują się także wysokim standardem.

Dwa kolejne obiekty mieszczą się w niewielkiej miejscowości o nazwie Agiokampos. Jeden z nich to studia o podwyższonym standardzie – Pension Kornilla – w których istnieje także możliwość wykupienia śniadań lub śniadań i obiadokolacji. Ponadto możecie wybrać się do 3-gwiazdkowego hotelu Golden Beach, gdzie wakacje z wyżywieniem (śniadania i obiadokolacje) oraz przejazdem autokarem spędzicie już za niecałe 1500 złotych (nie uwzględniając żadnych promocji).

Na tę chwilę Grecja (Riwiera Olimpijska) dostępna jest w Wygoda Travel z dojazdem własnym lub autokarowym. W tym drugim przypadku oferujemy przejazdy z następujących miejscowości: Bielsko, Chyżne, Czechowice, Częstochowa, Katowice, Kielce, Kraków, Opole, Piotrków, Rabka, Radom, Rzeszów, Tarnów, Warszawa, Wrocław, Łódź. Wakacje w Grecji z dojazdem własnym zarezerwujecie już za niecałe 500 zł/os. (nie uwzględniając promocji), a autokarowym – już od nieco ponad 800 zł/os. (j.w.).