hotel Barakuda

Galeria naszych obiektów – hotel Barakuda w Czarnogórze

Czy znacie nasz hotel Barakuda w Czarnogórze? Wyjątkowa lokalizacja tego hotelu sprawia, że to świetne miejsce na udane wakacje.

Hotel Barakuda to znakomite miejsce, żeby się odciąć od zgiełku wielkiego świata i zakosztować tradycyjnej bałkańskiej gościnności.

Niewielki hotel – zaledwie 20 pokoi – położony na brzegu morza w niewielkiej zatoczce o krystalicznie czystej wodzie zapewnia doskonały wypoczynek. Tu nie ma gwarnych tłumów i zatłoczonej plaży, jest spokój, cisza i kameralna atmosfera. Tuż przy hotelu znajduje się malutka żwirowa plaża, służąca przede wszystkim jako wejście do wody – z leżakiem wygodniej rozłożyć się tuż obok na tarasie.

Pokoje w Barakudzie są duże, te rodzinne pomieszczą spokojnie 4 osoby, a nawet i 5, jeśli zajdzie potrzeba. Wszystkie mają balkon lub taras, na którym możecie spędzać romantyczne wieczory, wpatrzeni w błyski zachodzącego słońca odbijające się na morskich falach. Gwarniej będzie w usytuowanym na nadmorskim tarasie barze, którego stoliki znajdują się nad samą wodą… Widok morskich fal będzie Wam towarzyszył także w restauracji hotelowej, gdzie podawane są śniadania i kolacje. Śniadania, jak to śniadania, są dość standardowe: ser, wędlina, jajko, dżem – nad Morzem Śródziemnym śniadania nie należą do najbardziej celebrowanych posiłków. Kolacje jednak – o, kolacje, to zupełnie inna historia. To najlepsza okazja na poznawanie kuchni czarnogórskiej, opartej o świeże ryby z grilla, grillowane mięso i warzywa pod różnymi postaciami.

Jeśli zatęsknicie za cywilizacją, taksówka za niewielką opłatą (ok. 25 EUR/samochód/w 2 strony, najlepiej załatwiajcie to przez naszego rezydenta) zabierze Was do oddalonego o ok. 10 km Ulcinja, który tętni życiem właściwie całą dobę i zapewnia wszelkie wielkomiejskie rozrywki. A oprócz tego jest pięknym bałkańskim miastem o bogatej historii i urokliwej starówce. Na południe od miasta rozciąga się największa piaszczysta plaża na wschodnim wybrzeżu Adriatyku, tzw. Velika Plaza, przy której znajdują się m.in. centra kitesurfingu.
Teraz wyjazdy do hotelu Barakuda i innych obiektów w Czarnogórze i Chorwacji mają wyjątkowo niskie ceny! Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć: