Lato_2017

Lato 2017 już w sprzedaży!

Z przyjemnością przedstawiamy naszą nową ofertę na sezon Lato 2017! Jak zawsze na początek przygotowaliśmy pakiet największych promocji i gratisów. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o starcie naszej letniej oferty:

Nowości w ofercie Lato 2017

W sezonie Lato 2017 chcemy oprzeć się na sprawdzonych produktach i destynacjach, które nasi Klienci lubią najbardziej. Dlatego wzbogaciliśmy i poszerzyliśmy naszą ofertę w Bułgarii, Chorwacji i Włoszech o nowe obiekty. Podobnie, jak w latach ubiegłych, proponujemy transport autokarem (oferta na 9 noclegów), a także samolotem z Katowic: we Włoszech na 7 noclegów, a w Bułgarii w systemie 10/11 noclegów. Większość obiektów jest także dostępna z dojazdem własnym. Największą nowością w naszej ofercie na Lato 2017 jest opcja All Inclusive Soft, która będzie dostępna we Włoszech. Listę włoskich hoteli, które oferują All Inclusive, znajdziecie pod tym linkiem.

Weekend Majowy

W 2017 przełom kwietnia i maja wypada wyjątkowo korzystnie, jeśli chodzi o układ dni. 1 maja to poniedziałek, a 3 maja – środa. Wystarczą zatem tylko 3 dni urlopu, aby móc wybrać się na 9-dniową wycieczkę, wypocząć i przy okazji zwiedzić Chorwację lub Włochy.

Promocje kwotowe

Największe rabaty udaje się złowić tym, którzy rezerwują najwcześniej! W ramach promocji PROMO XXL w grudniu możecie upolować nawet zniżkę 900 zł/osoba! Tak duże rabaty są dostępne oczywiście tylko przy pojedynczych ofertach, ale większość ofert ma cenę niższą przynajmniej o 200 – 300 zł na osobę. Tak duże zniżki będą obowiązywać tylko do 12 lutego 2017, lub do wyczerpania miejsc.
A łowcom wyjątkowych okazji szczególnie polecamy ofertę Lato 2017 w Bułgarii. 

Pakiet gwarancji

Niezależnie od rabatów kwotowych kupując przed 12 lutego 2017 możecie liczyć na pakiet gwarancji. który dołączamy do prawie każdej oferty. Dzięki tym świadczeniom bez obaw możecie planować wakacje z dużym wyprzedzeniem i korzystać z największych rabatów! W skład pakietu wchodzą:

  • gwarancja niezmienności ceny,
  • gwarancja bezpłatnej zmiany rezerwacji (dotyczy zmian zgłoszonych do końca marca 2017),
  • gwarancja bezkosztowej rezygnacji (dotyczy rezygnacji zgłoszonych do końca marca 2017).

Więcej informacji na ten temat znajdziecie w regulaminie promocji.