Mama i Ja

Mama i Ja – przedstawiamy nowe obiekty

W tym roku nasz program Mama i Ja przez całe ferie zimowe będziemy realizowali w dwóch nowych obiektach. Jeden z nich to dobrze znany naszym Klientom hotel Shandranj w Val di Fiemme. Drugi to zupełna nowość w naszej ofercie: hotel Mugon w regionie Monte Bondone. Na początek chcielibyśmy Wam te obiekty w kilku słowach i zdjęciach przybliżyć.

Hotel Mugon

Nie tylko sam hotel Mugon jest nowością w naszej ofercie, również region narciarski Monte Bondone mamy w sprzedaży po raz pierwszy. Monte Bondone to rodzinna stacja narciarska polecana szczególnie do nauki jazdy dla dzieci. Jego atutem jest także niewielka odległość od autostrady Brennero – Verona (30 km). Ten kameralny (22 km tras) ośrodek zlokalizowany jest na wysokości 1175 m – 2090 m n.p.m. na zboczach góry o tej samej nazwie. Nasze propozycje zakwaterowania w tym regionie to czterogwiazdkowy hotel Mugon i trzygwiazdkowy Dolomiti Chalet, należące do tego samego kompleksu hotelowego.

Zaledwie 200 metrów od hoteli znajduje się dolna stacja wyciągu Palon, gdzie podczas szkoleń narciarskich przeprowadzamy rozgrzewkę i gdzie nasi instruktorzy przejmują opiekę nad Państwa dziećmi. Karnet na Monte Bondone jest znacznie tańszy, niż na wielu innych stacjach. W ramach tego karnetu pojeździmy także na stokach Paganelli i Folgarii. To ciekawa alternatywa dla zmotoryzowanych (do obu stacji dojedziemy autem w ok. godzinę), rozszerzająca zakres tras do dyspozycji do ok. 150 km.

Jeśli chodzi o zalety samego hotelu, trzeba przede wszystkim wymienić ogromne centrum wellness o powierzchni 1000 m kwadratowych, z krytym basenem i saunami. Dwa typy pokojów: Camomille, standardowe pokoje dla 2-3 osób, i rodzinne suity Mughetto dla 4 osób, zapewniają komfortowy wypoczynek w eleganckich wnętrzach. W Mugonie warto zwrócić uwagę na bardzo niskie ceny dla dzieci do lat 8 – te ceny są nie do pobicia!

Hotel Shandranj

Ten znakomity czterogwiazdkowy hotel jest jednym z obiektów od lat goszczących w naszej ofercie. Znajduje się w regionie Val di Fiemme, który jest jednym z najpopularniejszych regionów narciarskich wśród naszych Klientów. Najbliższe wyciągi (5 minut jazdy) to stacja narciarska Pampeago, należąca do kompleksu Latemar (45 km tras). Latemar jest największym ośrodkiem w całym regionie Val di Fiemme. Wraz z pozostałymi stacjami, Alpe Cermis i Alpe Lusia, w Val di Fiemme narciarze mają do dyspozycji blisko 100 km tras objętych jednym karnetem i połączonych siecią skibusów.

Elegancki hotel Shandranj jest znany dzięki swojej pysznej kuchni, świetnemu serwisowi i obszernemu centrum wellness z bogatą ofertą zabiegów SPA. Klienci mogą wybierać pomiędzy zakwaterowaniem w pokojach standardowych i Junior Suite, które są dostępne za dopłatą. Przede wszystkim jest to jednak znakomite miejsce na rodzinne wczasy. Dla dzieciaków hotel prowadzi bogato wyposażony miniklub, a na animacje w ramach programu Mama i Ja przygotowano między innymi specjalną salę z profesjonalnym sprzętem nagłaśniającym. Na zajęcia narciarskie Mama i Ja, które będą się odbywały na stacji Pampeago – Latemar, dostaniecie się busem hotelowym w kilka minut.

Zapraszamy tez do obejrzenia galerii zdjęć ze wspomnianych hoteli. A w następnej notce: porównanie obu hoteli i wskazówki, który hotel warto wybrać wraz z króciutką analizą cenową. Zapraszamy już teraz!