Nowości Lato 2017

Nowości Lato 2017

Zobaczcie, co nowego przygotowaliśmy dla Was na sezon Lato 2017! Nowe oferty – a także dobrze sprawdzone obiekty. Lato 2017 zapowiada się wspaniale!

Włochy

Jak co roku proponujemy popularną Riwierę Adriatycką (Rimini, Cattolica i okolice) z dojazdem własnym, autokarem i samolotem z Katowic. Największą tegoroczną nowością jest opcja wyżywienia All Inclusive, która jest dostępna w hotelach Doge, Scarlet, Kennedy, Blumen, Stella d’Italia, International i Vanucci. To co prawda skromniejsza wersja – All Inclusive Soft – ale warto na nią zwrócić uwagę, ponieważ w regionie Riwiery Adriatyckiej jest absolutną nowością, bardzo korzystnie wypadającą cenowo. Jeśli dodacie tego samolot z Katowic – wyloty co piątek – otrzymacie naprawdę wyjątkowe wakacje! W tym regionie proponujemy także kilka nowych hoteli: Kennedy 3*+, Scarlet 3*, Bel Mare 3*, Essen 3*, Panoramic 3* i Park 4*. Znajdują się one przede wszystkim w takich dzielnicach Rimini, jak Marina Centro i Viserba. We wrześniu możecie się wybrać z nami autokarem również na zwiedzanie Włoch – podczas „Włoskiego tygodnia” zobaczymy Rzym, Wenecję i San Marino oraz wypoczniemy na plażach Rimini.

Bułgaria

To znana i lubiana przez naszych Klientów destynacja. Zarówno Złote Piaski, jak i Słoneczny Brzeg są – jak co roku – dostępne z dojazdem własnym, autokarem i samolotem z Katowic. W tym roku – ze względu na rosnącą popularność proponowanych przez nas pobytów 10/11 noclegów – dodaliśmy nowe terminy lotów na początku i na końcu sezonu. Zaczynamy już 19 czerwca, a kończymy 11 września. Szczególnie polecamy pierwszy termin przed wakacjami – udało nam się uzyskać niesamowite ceny na czerwiec!
Nowości w Bułgarii to w tym roku przede wszystkim wzbogacenie bazy hotelowej o wysokiej klasy obiekty 4*. W Słonecznym Brzegu, w okolicach znanego klubu plażowego Cacao Beach (południowa plaża blisko Nessebyru) znajdują się hotele Kavkaz, Longoza, kompleks Trakia, apartamenty Ruby i Imperial Resort, który polecamy ze względu na wyjątkowo bogatą infrastrukturę i zaplecze SPA. W Złotych Piaskach na uwagę zasługuje zacisznie położony, świeżo odnowiony hotel Central 4* oraz elegancki kompleks Dolce Vita, z kilkoma basenami i prywatną plażą.

Chorwacja

W Chorwacji bazujemy na sprawdzonych od lat obiektach. Zaliczymy do nich hotel Palma 3* w Makarskiej, apartamenty Milana w Tucepi, Villa Jela w Baskiej Vodzie i Villa Ivanac w Breli. W tym roku do naszej oferty zostały dodane apartamenty Villa Edo i Villa Sunde w Podgorze, oraz 4* hotel Conte w miejscowości Promajna. Apartamenty standardowo są proponowane bez wyżywienia, natomiast hotele – Palma i Conte – oferujemy z wyżywieniem 2 x dziennie – śniadania i obiadokolacje (HB). Wszystkie obiekty w Chorwacji są dostępne z dojazdem autokarem i własnym. We wrześniu zapraszamy także na wycieczki w popularnej formule „wypoczynek i zwiedzanie” – z dojazdem autokarem.