civetta_nowosc_2018

Nowości w sezonie Zima 2017/18

Jak co roku oprócz sprawdzonych obiektów mamy w sprzedaży zupełnie nowe oferty. Zobaczcie, jakie przygotowaliśmy nowości w sezonie Zima 2017/18!

Ponieważ sprzedajemy ofertę narciarską już od blisko 17 lat, mamy w ofercie obiekty, które cieszą się niezmienną, a nawet coraz większą popularnością wśród klientów. Ale – jak mówi znane powiedzenie – ten, kto stoi w miejscu, ten tak naprawdę się cofa – nie siadamy na laurach i wciąż szukamy nowych atrakcyjnych hoteli i miejsc na wypady narciarskie (i oczywiście snowboardowe także!). Zobaczcie krótkie zestawienie nowości w sezonie Zima 2017/18:

Nowa odsłona Mama i Ja – Folgaria

Ostatnio właściwie co roku zmieniamy przynajmniej jeden z hoteli, gdzie realizujemy wyjazdy w popularnej formule Mama i Ja. Powodem jest to, że nasi Klienci i ich pociechy jeżdżą z nami przez kilka lat z rzędu, doskonaląc umiejętności narciarskie i miło spędzając czas. A sami wiecie, że nawet najpiękniejsze regiony narciarskie mogą się znudzić… Tym bardziej, że dla potrzeb szkolenia wybieramy zazwyczaj stacje narciarskie nieco mniejsze i mniej oblegane. Stąd konieczność zmiany miejsca realizowania Mama i Ja, tak, aby przy okazji rodzinnego szusowania można było poznać nowe regiony narciarskie. Jedną z nowości w sezonie Zima 2017/18 jest region Folgaria – Lavarone i hotel Alpen Eghel, który opisywaliśmy w tym artykule. Do Folgarii zapraszamy w terminach od 13.01, 03.02 i 10.02. W pozostałych tygodniach ferii, czyli tygodniach od 20.01, 27.01 oraz od 17.02 zapraszamy na Monte Bondone, do znanego już hotelu Alpine Mugon.

Nowe regiony: Nassfeld i Civetta

Karyntia i realizowane na jej terenie Ski Safari cieszą się od lat ogromną popularnością wśród naszych Klientów. Ski Safari wymaga jednak codziennych, dość dalekich dojazdów na stok, co nie wszystkim odpowiada. Dla tych, którzy już w Karyntii na Ski Safari byli, albo po prostu chcą spróbować czegoś nowego, wprowadzamy do sprzedaży region Nassfeld – Hermagor. To 110 km tras blisko granicy włoskiej. Długi słoneczny sezon i zakwaterowanie w pobliżu tras narciarskich oraz trasy dostosowane do każdego poziomu umiejętności narciarskich sprawiają, że to znakomity region na rodzinne szusowanie. Oferta do Nassfeld powinna pojawić się na naszej stronie do połowy sierpnia. Civetta natomiast – drugi z nowych regionów wprowadzanych w tym roku – już w sprzedaży jest. To stacja narciarska położona w samym sercu Dolomitów, nieopodal majestatycznej Marmolady. Narciarze mają do dyspozycji 80 km tras w przeważającej większości niebieskich i czerwonych, do tego szerokich i bezdrzewnych, oraz wspaniałe widoki. Warto zwrócić uwagę na szlak Wielkiej Wojny, prowadzący przez przełęcz Falzarego oraz na oświetloną w nocy trasę Palafavera. Civetta należy do konsorcjum Dolomiti SuperSki.

Wielkie powroty: Livigno-Bormio, Kronplatz

Zarówno Livigno – Bormio, jak i Kronplatz mieliśmy już w ofercie w poprzednich latach, ale z różnych względów w zeszłym roku te regiony wypadły ze sprzedaży. W tym roku ponownie oferujemy wyjazdy do tych popularnych regionów. W Kronplatzu bazujemy na sprawdzonym od lat hotelu Elisabeth (świetne jedzenie!), a w Livigno proponujemy 3 zupełnie nowe obiekty: jeden w samym Livigno blisko wyciągów, a dwa w miejscowości Valdidentro, skąd można wybrać się na szusowanie na każdej ze stacji regionu Alta Valtellina.

Nowy wiosenny Event – Dni Karyntii

Do kalendarza imprez specjalnych, jakie przez cały sezon proponujemy, na początku marca dołączyły Dni Karyntii. Możecie się spodziewać szalonych wieczornych imprez, codziennego après-ski, zawodów narciarskich, konkursów z nagrodami i wielu innych atrakcji. Szczególną uwagę polecamy zwrócić na termy w Bad Kleinkirchheim, dla gości naszych Dni Karyntii przygotowujemy specjalne propozycje. Więcej szczegółów wkrótce.

Last but not least – nowe hotele

Jak co sezon weryfikujemy i poszerzamy bazę hotelową, wprowadzając do sprzedaży nowe obiekty. Najwięcej hotelowych nowości w sezonie Zima 2017/18 znajdziecie w Val di Sole, ale pojawiają się także w Val di Fiemme, Pełną listę hotelowych nowości w sezonie Zima 2017/18 znajdziecie poniżej: