Karyntia - Nassfeld

Nowości w sezonie zima 2016/17

Jak co roku weryfikujemy naszą bazę hoteli, szukamy nowych kontrahentów i wprowadzamy nowe produkty. Wszystko po to, aby nasi Klienci mieli jak największy wybór sprawdzonych obiektów i ciekawych programów narciarskich w najlepszych cenach. Co nowego pojawiło się w tym roku? Sprawdźmy nowości w sezonie zima 2016/17

Mama i Ja – w zupełnie nowej odsłonie

Przez ostatnie kilka lat realizowaliśmy nasz szalenie popularny program dla rodzin z dziećmi w tych samych hotelach i regionach. Czas więc na zmiany! W tym roku Mama i ja wróciło do Val di Fiemme. Szkolenia narciarskie dla dzieci i dla chętnych dorosłych będą się odbywały na stacji Pampeago – Latemar, a Ci lepiej jeżdżący mają do dyspozycji wszystkie stacje Val di Fiemme i blisko 100 km tras. Zakwaterowanie i animacje dla dzieci będą miały miejsce w hotelu Shandranj. To akurat obiekt dobrze znany naszym Klientom. Jego wysoki standard, bogate zaplecze i bardzo wysoka jakość serwisu sprawiły, że jest to jeden z częściej wybieranych hoteli w Val di Fiemme. Jesteśmy przekonani, że będzie znakomitym miejscem dla uczestników tegorocznej edycji Mama i Ja.

Dla tych, których dzieciaki dopiero zaczynają przygodę z nartami, proponujemy Mama i Ja w zupełnie nowej lokalizacji. To Monte Bondone – kameralny region narciarski położony niedaleko słynnej Val di Sole, szczególnie polecany rodzinom z dziećmi. Ogromnym atutem tego miejsca jest to, że hotele w Vason leżą dosłownie kilka kroków od wyciągów narciarskich. Hotel, który proponujemy naszym Klientom, Alpine Mugon, również jest położony blisko stoku narciarskiego. To pozwala na pełną dowolność, jeśli chodzi o godzinę wyjścia na stok i powrotu do hotelu, co szczególnie docenią rodzice młodszych dzieci. Sam hotel to wysokiej klasy czterogwiazdkowiec, dysponujący obszernym i eleganckim centrum wellness. Warto zwrócić uwagę również na ceny, które oferujemy w tym obiekcie. Bardzo korzystna cena dla dzieci do lat 8 oraz za pakiet hotel + karnet powodują, że to jedna z najbardziej ekonomicznych propozycji dla rodzin na rynku.

Nowe połączenia lotnicze

Od kilku już lat w sezonie zimowym regularnie, co tydzień, latamy z Warszawy do Werony i z Warszawy do Turynu, i w tym roku również mieszkańcom stolicy proponujemy te dwa bezpośrednie połączenia. Ale w tym roku w Alpy polecicie z nami także bezpośrednio z Katowic i z Gdańska. Te loty są realizowane w terminach ferii zimowych i na wiosenne free ski. Z Katowic i z Gdańska latamy do Bergamo, co pozwala na komfortowe dotarcie z lotniska do wszystkich najbardziej popularnych regionów Włoch. Przewóz bagażu głównego (do 20 kg), podręcznego i nart (do 10 kg) jest już zawarty w cenie – ale to akurat żadna nowość, to nasz standard, który co roku wyróżnia nas na polskim rynku.

Nowe regiony

W sezonie zima 2016/17 do naszej bogatej kolekcji dołączyliśmy dwa nowe regiony narciarskie: Monte Bondone we Włoszech i Les Menuires we Francji. Monte Bondone i hotel Alpine Mugon gości w okresie ferii zimowych program Mama i Ja, ale poza terminami ferii jest dostępny w regularnej sprzedaży. Szczególnie polecamy go tym, którzy szukają kameralnej atmosfery w znakomitej cenie. Les Menuires z kolei to jedna z części największego regionu narciarskiego w Alpach – 3 Dolin. Narciarze mają tu do dyspozycji 160 km tras i rozległe rezydencje apartamentowe, usytuowane tuż przy wyciągach i trasach narciarskich. W porównaniu z innymi częściami 3 Dolin Les Menuires uchodzi za najbardziej rodzinną stację z najbardziej przystępnymi cenami.

Nowe hotele

Jak co roku – po weryfikacji bazy hotelowej – niektóre hotele wypadły z naszej oferty, a doszły nowe obiekty. Całą listę nowych obiektów znajdziecie poniżej – jest ich sporo, ale chcielibyśmy szczególnie zwrócić Waszą uwagę na nowe obiekty położone przy wyciągach słynnej Sella Rondy. W takiej lokalizacji ciężko znaleźć hotele, które przy dobrym standardzie będą miały umiarkowane ceny. Nam się to udało i dlatego tym bardziej zachęcamy do zapoznania się z hotelami Alba i Stella Montis, zlokalizowanymi w Val di Fassa.