nowy termin samolotem!

Nowy termin samolotu na wiosenne Free Ski!!

Czy wiecie, że w Alpach Wysokich – na przykład w należącej do 3 Dolin Val Thorens – leżą ponad dwa metry śniegu? I panują znakomite warunki narciarskie? My wiemy – i dlatego postanowiliśmy trochę wydłużyć sezon, żeby wszyscy mieli możliwość poszusować w wiosennym słońcu. Dla Was uruchomiliśmy do sprzedaży nowy termin samolotu – 01 – 08 kwietnia 2017 – wylot z Katowic. 

Niewiele jest rzeczy przyjemniejszych od białego szaleństwa w ciepłych promieniach słonecznych. W kwietniu prawdziwa wiosna – ta tak kapryśna przecież pora roku – powinna zawitać i do nas. W alpejskich dolinach zdąży się pewnie rozgościć na dobre… Dlatego nie ryzykujemy, w tym terminie organizujemy wyjazdy tylko do regionów narciarskich położonych w najwyższych Alpach. A więc proponujemy Dolinę Aosty i Val Thorens – Orelle. Ceny zaczynają się już od 2475 zł/os.

We wszystkich ofertach w tym terminie samolotowym zapewniamy w cenie 7 noclegów, 6-dniowy karnet narciarski, przelot, przewóz bagażu głównego, podręcznego i nart, transfer z i na lotnisko oraz ubezpieczenie narciarskie i od chorób przewlekłych. Serdecznie zapraszamy!