dzień matki

Pomysły na prezent na Dzień Matki

Już w czwartek Dzień Matki! Pamiętacie o życzeniach? A może w prezencie zabierzecie Mamę na wczasy? Zobaczcie kilka propozycji, które mogą się Jej spodobać!

Nasze pomysły na prezent dla Mamy wybieraliśmy wg kilku kryteriów. Przede wszystkim proponujemy oferty z wyżywieniem – oczywiście to Mama najlepiej gotuje, ale na wakacjach dajmy jej możliwość odpocząć od kuchni! Do tego polecamy obiekty w miejscowościach, w których oczywiście możecie plażować całymi dniami, ale jeśli będziecie mieć dość słońca, możecie też pójść na spacer i spędzić miło czas lub zobaczyć coś ciekawego. Skoro całość ma służyć wypoczynkowi, proponujemy także zorganizowany transport – tak, aby Wasza Mama z kwestii organizacyjnych musiała myśleć jedynie o wzięciu dowodu lub paszportu oraz o spakowaniu kostiumu kąpielowego. Oto nasze propozycje:

1. Bułgaria, Złote Piaski, hotel Bonita 

Złote Piaski to ten bardziej zielony i spokojny z dwóch największych kurortów Bułgarii. Hotel Bonita jest położony blisko jego centrum, bezpośrednio przy promenadzie i szerokiej, piaszczystej plaży. To także znakomita baza wypadowa do wizyty w Warnie. W terminie 11 – 20 czerwca (7 noclegów) z dojazdem autokarem i wyżywieniem 2 x dziennie za osobę zapłacimy tylko ok. 1410 zł. Zobaczcie nasze wszystkie oferty do Bułgarii na czerwiec.

2. Włochy, Rimini – Viserba, hotel Giamaica

Włoskie kurorty bywają głośne i zatłoczone, dlatego warto poszukać spokojniejszej lokalizacji nieco na uboczu. Położony w dzielnicy Viserba w Rimini hotel Giamaica to właśnie propozycja dla tych, którzy pragną wypocząć w spokojnej atmosferze, ale jednocześnie mieć blisko na plażę czy do sklepów, barów czy kawiarni. Od promenady ten kameralny rodzinny hotel dzieli zaledwie 50 m, a od plaży 150 m. Dodatkowym atutem tej oferty są zawarte w cenie napoje do obiadokolacji. W terminie 14 – 23 czerwca (7 noclegów) z dojazdem autokarem i wyżywieniem 2 x dziennie za osobę zapłacimy tylko ok. 1354 zł. Zobaczcie nasze wszystkie czerwcowe oferty do Włoch.

3. Grecja, Paralia, hotel Porto del Sol 

Paralia to znany grecki kurort, pełen sklepików, restauracji i barów, a jego największym atutem jest szeroka, piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza, która została wyróżniona Błękitną Flagą. Świeżo wyremontowany, bardzo elegancki obiekt położony jest w pierwszej linii brzegowej, około 500 m od centrum kurortu i zaledwie 50 m od plaży. W terminie 14 – 23 czerwca (7 noclegów) z przelotem samolotem z Katowic i wyżywieniem 2 x dziennie za osobę zapłacimy tylko ok. 1515 zł. Zobaczcie nasze wszystkie czerwcowe oferty do Grecji.

A do tego jeszcze Hiszpania, Chorwacja, Czarnogóra czy Malta.. Takich propozycji, które przypadną do gustu Waszym Mamom, mamy o wiele więcej. Jeśli potrzebujecie naszej pomocy przy wyborze, piszcie i dzwońcie – jesteśmy dla Was, także w piątek 27.05 i sobotę 28.05, w zwykłych godzinach otwarcia biura.

Przypominamy też, że w ubezpieczeniu podstawowym, którym są obowiązkowo objęci wszyscy nasi Klienci, zostały już ujęte choroby przewlekłe – to ważne dla wielu osób w wieku naszych Mam. Wyjeżdżając z nami nie musicie się o nic martwić!