narty promocje

Promocje narciarskie – warto wiedzieć

Czy już wklepujecie w wyszukiwarkę hasło: „narty promocje”? Jeśli tak, to przeczytajcie uważnie o naszej nowej ofercie narciarskiej. Na początek przygotowaliśmy duże rabaty i pakiet dodatkowych bonusów, dzięki którym można rezerwować wygodnie i bez obaw.

Na narty promocje teraz są najlepsze!

Jak zawsze na początek sprzedaży sezonu zimowego przygotowaliśmy zestaw najbardziej atrakcyjnych promocji. Najbardziej atrakcyjnych – bo tylko w tym momencie sezonu możemy Wam zapewnić tak ciekawe dodatkowe bonusy i największe upusty cenowe. Takie rarytasy na wyjazdy do Francji i Włoch możecie zdobyć tylko do 31 sierpnia. Oto, co warto wiedzieć o tym, jakie na narty promocje mamy dla Was:

Rabaty

Nasze obniżki działają wg następującego schematu: największe rabaty oznaczone są kodem START, kolejny próg promocyjny to PROMOXXL i następnie PROMOXL. Liczba miejsc w każdej promocji jest ograniczona, więc jeśli przy ofercie widzicie napis START – łapcie miejsca czym prędzej!

Narty 2016/17 – zobacz listę promocyjnych ofert

Bonusy

Do wszystkich ofert narciarskich dołączyliśmy gwarancje, dzięki którym możecie już teraz śmiało robić rezerwacje nawet na wiosenne Free Ski, chociaż to jeszcze ponad pół roku do wyjazdu… Gwarancja niezmienności ceny to pewność, że cena Waszego wyjazdu (w euro) nie ulegnie zmianie, nawet jeśli podrożeje paliwo lub zostaną wprowadzone większe podatki. Gwarancja bezpłatnej zmiany do końca września umożliwia we Włoszech zmianę terminu, regionu lub hotelu bez dodatkowych opłat – płacicie tylko różnicę w cenie pomiędzy ofertami, z zachowaniem pierwotnej zniżki. A dzięki gwarancji bezkosztowej rezygnacji do 30 dni po zakupie wycieczki możecie zmienić zdanie i bez żadnych konsekwencji odwołać rezerwację. Przy ofertach z kodem START znajdziecie też gwarancję najniższej ceny – krótko pisząc, jeśli znajdziecie u nas taką samą ofertę taniej, niż kupiliście, i nie jest to Last Minute – zwracamy kasę. Po doświadczeniach zeszłorocznych do pakietu gwarancji we Włoszech dodaliśmy w tym roku także gwarancję śniegu. To daje Wam pewność, że jeśli pogoda nie dopisze, będziecie mogli na preferencyjnych warunkach zmienić termin lub miejsce wyjazdu, albo otrzymacie zwrot pieniędzy. Choć i Wam i nam życzymy, żeby z tej ostatniej gwarancji nie było okazji korzystać.

Ciągle coś nowego

Zaczęliśmy sprzedaż od najbardziej popularnych hoteli i apartamentów we Włoszech, tuż po nich uruchomiliśmy do sprzedaży ofertę francuską, a już niedługo w sprzedaży znajdzie się też oferta austriacka. Możemy się pochwalić, że nasze najbardziej popularne hotele mają stałych wielbicieli, którzy w niektórych terminach wykupili już 80 % pokoi! Natomiast tych, którzy co roku szukają nowych miejscówek i wyzwań, ucieszy fakt, że cały czas wzbogacamy ofertę i uruchamiamy do sprzedaży nowe obiekty, a nawet nowe regiony. Zatem serdecznie zapraszamy – zaglądajcie na naszą stronę internetową i śledźcie nas na FB!