Narty 2014/2015 - wyprzedaż

Rozpoczynamy wyprzedaż oferty narciarskiej 2014/2015!

Ogłaszamy wyprzedaż wyjazdów narciarskich z katalogu 2014/2015. W jej ramach przeceniliśmy terminy zarówno marcowe, jak i kwietniowe. Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić!

Jeśli chcesz wyjechać na narty własnym środkiem transportu, to możesz liczyć na ceny rozpoczynające się już od 1038 zł/os. (śniadania i obiadokolacje). Za tę kwotę możesz wybrać się do Austrii. Jeśli wolisz poszusować we Włoszech, zrobisz to już za 1521 zł/os. (śniadania i obiadokolacje, karnet w cenie!). Są to ceny niedostępne w szczycie sezonu.

Za niewiele wyższą kwotę jesteś w stanie zarezerwować narty z przejazdem autokarem. Najtańsza oferta dostępna jest już za 1401 zł/os. (śniadania i obiadokolacje). W tym przypadku mówimy o wyjeździe do Austrii, natomiast narty we Włoszech możesz wykupić w cenach od 1563 zł/os. (śniadania i obiadokolacje). Podobnie jak w przypadku dojazdu własnego, tak i tutaj należy podkreślić, że są to ceny niespotykane w takich miesiącach, jak styczeń czy luty.

Na najwyższe zniżki można liczyć w przypadku nart we Włoszech z przelotem z Warszawy. Wyjazdy samolotowe w terminach 14 i 21 marca zostały przez nas przecenione aż o 600 zł na parę! W ramach wyprzedaży można zarezerwować narty z przelotem już za 2772 zł/os. W tej cenie zawierają się: przelot, przewóz sprzętu narciarskiego, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, śniadania i obiadokolacje oraz karnet narciarski!

Wszystkie oferty w wyprzedażowych cenach znajdziesz tutaj. Podstrona ta będzie przez nas na bieżąco aktualizowana, więc w najbliższych dniach znajdą się na niej kolejne wiosenne wyjazdy narciarskie w atrakcyjnych cenach. Jednak należy liczyć się z tym, że w ramach wyprzedaży sprzedawane są ostatnie miejsca w hotelach oraz środkach transportu, więc chcąc „ustrzelić” prawdziwą okazję, należy się spieszyć!