We Włoszech także mamy specjalną ofertę dla rodzin z dziećmi!

Specjalna oferta dla rodzin

Czy macie wśród swoich znajomych rodziny z trójką lub czwórką dzieci? Może sami dorobiliście się tak pięknej gromadki? Jeśli tak, to wiecie, ile zachodu kosztuje zorganizowanie wakacji dla dużej rodziny. Specjalnie dla naszych Klientów przygotowaliśmy specjalną Ofertę Rodzinną, dedykowaną przede wszystkim rodzinom z kilkorgiem dzieci.

To nie takie proste…

Właściwie wszystkie sprawy, które w przypadku pary czy trzech osób załatwia się „od ręki”, przy większej rodzinie wymagają sporo uwagi i specjalnych ustaleń. Znalezienie oferty dla 5 czy 6 osób, tak, żeby wszyscy podróżowali i mieszkali razem, bywa prawdziwym wyzwaniem. Łatwiej jest, jeśli dzieci są już dorosłe – pewnie nawet trudno jest je namówić na wspólne wakacje z rodzicami. Ale w przypadku maluchów nie można przecież pozwolić na przykład na to, żeby spały w osobnym pokoju gdzieś w innej, niż rodzice, części hotelu… Takich potencjalnych problemów przy organizowaniu wakacji większe rodziny napotykają mnóstwo. Do tego na polskim rynku oferta, która zaspokoi wszystkie wymagania dużej rodziny, jest bardzo ograniczona. Dlatego przygotowaliśmy dla rodzin naszych Klientów specjalną ofertę, dedykowaną właśnie przede wszystkim rodzinom z dwójką, trójką lub czwórką dzieci. Listę wszystkich obiektów z tej oferty znajdziecie pod tym linkiem.

Hotel czy apartament?

Najłatwiej dla dużej rodziny znaleźć ofertę z zakwaterowaniem w apartamentach z aneksem kuchennym. Takie rozwiązanie ma oczywiste zalety: możliwość przygotowania posiłków o dowolnej porze oraz możliwość dopasowania ich do indywidualnych preferencji członków rodziny. W kwestii kosztów dużo zależy od rodzinnej organizacji: za apartament zapłacimy początkowo mniej, niż za hotel z wyżywieniem, ale koszty zakupów na miejscu i ewentualnie stołowania się w restauracjach mogą finalnie zrównać wydatki z tymi na hotel, lub nawet je przewyższyć. No i nie zapominajmy o jednym: rozważamy wyjazd na wakacje, czyli wypoczynek – a przy pobycie w apartamencie ktoś o gotowaniu i zakupach musi pomyśleć… Jakoś tak się składa, że zazwyczaj to mamy dbają o te sprawy. Może więc warto pomyśleć także o ich wypoczynku i wybrać hotel z pełnym serwisem? W naszej ofercie dla rodzin znajdziecie propozycje zarówno apartamentów, jak i hoteli z pokojami rodzinnymi.

Rodzinne wakacje muszą być bezpieczne.

Dlatego proponujemy wyjazdy wyłącznie do krajów europejskich, w miejsca sprawdzone i przetestowane przez nas – pracowników biura – osobiście. Ponadto każda oferta dla rodzin, jak wszystkie oferty w Wygoda Travel, zawiera kompleksowe ubezpieczenie pokrywające koszty leczenia i następstwa nieszczęśliwych wypadków, z włączeniem chorób przewlekłych. Z nami wypoczywacie spokojnie.

Finanse

Zapytacie, którą dużą rodzinę stać dziś na zagraniczne wakacje, nawet z rządowym programem 500 plus? W Wygoda Travel proponujemy rodzinne wakacje za niewielkie pieniądze! Otóż w naszej ofercie dla rodzin wszystkie dzieci, niezależnie od typu zakwaterowania (apartament i hotel) i środka transportu (dojazd własny, autokarem lub samolotem), mają specjalne, niższe ceny. Na przykład: tygodniowy pobyt w Bułgarii dla pięcioosobowej rodziny z wyżywieniem 2 x dziennie znajdziemy już za około 3500 złotych. Zobaczcie sami: link do oferty – kliknij. Nie czekajcie zbyt długo – oferta rodzinna jest dostępna tylko do końca maja! Zapraszamy!