Mama i Ja - narty z dziećmi

Wyjazd na narty z dziećmi? Tylko formuła Mama i Ja!

Wyjazd w Alpy z dziećmi nie musi wiązać się z koniecznością pilnowania ich przez całą dobę i rezygnacji z wszelkich – także tych bardziej ekstremalnych – form aktywności. Rodzice coraz częściej wybierają wyjazdy narciarskie…

… w ramach których pociechy jadą na stoki i uczą się jeździć na nartach pod opieką wykwalifikowanych instruktorów, a po odpięciu nart oddają się animacjom prowadzonym przez doświadczony personel. W tym czasie rodzice mogą wybrać się na nartostrady, wypróbować wszystkie atrakcje ośrodka oraz miasteczka/regionu.

Dlaczego warto skorzystać z oferty Mama i Ja?

Już od 11 lat organizujemy wyjazdy narciarskie dla rodzin z dziećmi. Przez ten czas zebraliśmy doświadczenie, które pozwala nam realizować tę formułę w sposób niedostępny nigdzie indziej. Podczas wyjazdów zapewniamy profesjonalne szkolenia dla dzieci i dorosłych. Skupiamy się przede wszystkim na tych pierwszych – na tym, aby pociechy uczyły się jazdy na nartach w jak najmniejszych grupach i miały jak najlepszą opiekę. Co istotne, starsze i młodsze dzieci jeżdżą w tym samym miejscu. Zapewniamy szkolenia z jazdy nie tylko na nartach, ale także na snowboardzie.

Natomiast po dniu na nartach dzieci mogą oddać się animacjom pod okiem zawodowych animatorów (a nie, tak jak często się to zdarza, instruktorów narciarskich). Każdy rodzic może być spokojny o profesjonalną opiekę nad swoim dzieckiem (bądź dziećmi). Oczywiście na wyjazdy w formule Mama i Ja wybieramy hotele o odpowiednim zapleczu i podejściu do grupy klientów jeżdżących na narty wraz z pociechami

Gdzie jechać na narty z dziećmi?

Szczególną popularnością wśród rodzin cieszą się Dolomity. W naszej ofercie można znaleźć ciekawe propozycje wyjazdowe do Val di Fassa – doliny będącej naturalnym przedłużeniem Val di Fiemme, usytuowanej w samym sercu Dolomitów. Obszary narciarskie położone na odcinku Campitello i Canazei połączone są z systemem Val Gardeny oraz terenem narciarskim Arabba-Marmolada, co daje możliwość zjazdu z z najwyższego szczytu Dolomitów – Marmolady (3343 m n.p.m.). Ośrodkami sąsiadującymi z Val di Fassa są Val di Fiemme oraz Tre Valli.

Równie ciekawie prezentuje się dolina Valle Isarco położona w Południowym Tyrolu. W samej dolinie znajduje się kilka mniejszych stacji narciarskich, z których największą popularnością cieszy się Plose, znane z długich tras i niezwykłych, urokliwych widoków. Stacja jest położona przy głównym mieście doliny – średniowiecznym Bressanone/Brixen. Ośrodek jest przyjazny rodzinom z małymi dziećmi. W ramach pobytu dzieci mogą nauczyć się podstawowych technik narciarskich w jednej z licznych szkółek narciarskich i spędzić czas w towarzystwie swoich rówieśników.

Niewątpliwą zaletą Plose są bardzo konkurencyjne ceny w odniesieniu do wysokiego standardu hotelowego. Co ciekawe, dzieciom przysługują zniżki już przy pobycie jednej dorosłej osoby w pokoju. Jeżeli zatem chcesz zaoszczędzisz i szukasz ciekawych ofert urlopowych, koniecznie sprawdź pakiety wyjazdowe Mama i Ja.

Ramowy program pobytu w ośrodkach narciarskich obejmuje szereg aktywności, które z pewnością przypadną do gustu najmłodszym. Pierwszy dzień zawsze upływa pod znakiem zabaw integracyjnych – dzieci poznają się i budują wzajemną sympatię i zaufanie. W kolejnych dniach maluchy aktywizują się już na stoku pod okiem instruktorów.  

Wybierając oferty rodzinne w Dolomitach, możesz być pewny, że nawet po powrocie do ośrodka nie będziesz się nudził. Kryty basen, nieodpłatne centrum wellness, sauna, łaźnia turecka, jacuzzi oraz siłownia, umilą czas i sprawią, że zregenerujesz się po intensywnym dniu w górach. Podczas wyjazdów w formule Mama i Ja zadowolenie Twoje jest dla nas tak samo istotne, jak satysfakcja Twoich dzieci.