Wiosenne Free Ski

Zapraszamy na wiosenne Free Ski!

Zaśnieżone stoki, piękne słońce do późnych godzin i niedostępne w styczniu czy lutym ceny – oto główne zalety wiosennych wyjazdów w formule Free Ski, na które już dziś was zapraszamy! Przeczytajcie, dlaczego warto.

Formuła Free Ski od lat cieszy się niezmienną popularnością. Wyjazdy z karnetem w cenie to doskonała okazja na narty za stosunkowo niewielkie pieniądze. Free Ski nie oznacza wprawdzie, że – jak niektórym się wydaje – karnet otrzymujemy za darmo (prawdę na temat Free Ski przedstawialiśmy w tym artykule), ale w przypadku wyjazdów tego rodzaju mamy szansę zapłacić za skipass znacznie mniej niż gdybyśmy chcieli kupić go osobno. Wynika to ze specjalnie wynegocjowanych przez touroperatora cen. Co roku staramy się o to, aby karnety w wyjazdach Free Ski były możliwie jak najtańsze. I przeważnie udaje nam się wynegocjować dla Was naprawdę dobre ceny.

Są one szczególnie atrakcyjne w terminach wiosennych, czyli marcowych oraz kwietniowych. To okres, w którym warunki do jazdy na nartach w dalszym ciągu są bardzo dobre, natomiast ceny spadają do pułapów niedostępnych w szczycie sezonu. I dotyczy to zarówno wyjazdów do Włoch, Austrii oraz Francji, które znajdziecie w naszej ofercie.

Wiosenne Free Ski w Austrii

Gdy piszemy te słowa, najtańszy wyjazd narciarski w ramach wiosennego Free Ski kosztuje 1331 zł za osobę (terminy: 1 marca lub 8 marca). Mówimy dokładnie o wyjeździe do Austrii, do znakomitego regionu Innsbruck Olympia Ski World (300 kilometrów nartostrad!). Jest on wprawdzie 5-dniowy, ale zawiera 5 dni jazdy na nartach (karnet jest, rzecz jasna, w cenie) oraz wyżywienie w postaci śniadań i obiadokolacji.

Wiosenne Free Ski we Francji

Równie atrakcyjna cenowo jest Francja, gdzie najniższa cena to zaledwie 1352 zł za osobę (terminy: 21 lub 28 marca, 4 lub 11 kwietnia). Co prawda oferta nie zawiera wyżywienia, ale za to otrzymujemy w jej ramach 7 noclegów, a nie 5. I do Francji można wybrać się śmiało nawet w drugiej połowie kwietnia. Warunki narciarskie w tym okresie w dalszym ciągu są tam wyśmienite.

Wiosenne Free Ski we Włoszech

Najtańszy wyjazd do Włoch jest niewiele droższy od powyższych – kosztuje 1482 zł za osobę (terminy: 7, 14, 21 marca) – ale w tej cenie otrzymujemy 7 noclegów, karnet oraz wyżywienie (śniadania obiadokolacje). Biorąc to pod uwagę, można uznać, że jest to oferta jeszcze atrakcyjniejsza od wymienionych wcześniej.

Ile to w sumie kosztuje?

Podobnych okazji, jak te przytoczone powyżej, znajdziecie w naszej ofercie jeszcze więcej. Na narty we dwie osoby możecie wybrać się już za niecałe 2700 zł z dojazdem własnym. Jeśli chcielibyście pojechać z nami autokarem, wystarczy budżet na poziomie niespełna 3300 zł. Chcąc wybrać się na narty samolotem, należy założyć kwotę około 5000 zł. We wszystkich przypadkach w cenie mamy karnet, a często także wyżywienie (śniadania lub śniadania i obiadokolacje).