Ski Opening 2015/2016

Zapraszamy wraz z regionem Val di Fiemme na imprezę otwierającą sezon narciarski!

Wspólnie z regionem Val di Fiemme zapraszamy Cię na Ski Opening 2015/2016! Ta niekomercyjna impreza rozpoczynająca sezon narciarski odbędzie się w dn. 12-19 grudnia. Przygotowaliśmy dla narciarzy całe mnóstwo atrakcji, a ceny wyjazdów zaczynają się już od 911 zł/os.!

To przede wszystkim okazja do jazdy na nartach w niespotykanaj na co dzień cenie. Jeśli zdecydujesz się na wyjazd do komfortowych apartamentów, na pakiet składający się z 7 noclegów i karnetu narciarskiego może wystarczyć Ci już 911 zł/os. Jeżeli wolisz wybrać się do hotelu z 5 noclegami, wyżywieniem i skipassem, to w tym przypadku ceny zaczynają się już od 1386 zł/os. W ramach karnetu Val di Fiemme, który otrzymasz gratis, będziesz mógł szusować w sumie na 100 kilometrach tras narciarskich, w obrębie stacji Latemar, Alpe Lusia i Cavalese-Alpe Cermis.

W cenie wyjazdu zawierają się także wstępy na wszystkie atrakcje przygotowane wspólnie przez Wygoda Travel i Val di Fiemme:

  • po pierwsze – zawody narciarskie, w których zarówno mniej i bardziej doświadczeni narciarze będą mogli zmierzyć się na stoku.
  • po drugie – codzienne Après-ski party, które DJ będzie rozpoczynał już o godz. 13:00.
  • po trzecie – wieczorne koncerty/występy odbywające się w dyskotece Mardok w Cavalese.

Każdy, kto zarezerwuje udział w Ski Opening 2015/2016, otrzyma także gwarancję śniegu. Co ona oznacza? Jeśli na tydzień przed wyjazdem otwartych będzie mniej niż 50% tras w Val di Fiemme, będziesz móg otrzymać natychmiastowy zwrot pieniędzy lub bezkosztowo i na preferencyjnych warunkach zmienić rezerwację na inny termin lub region.

Przygotowaliśmy też ofertę dla tych, które nie mają towarzystwa na wyjazd. Jeśli chcesz wybrać się na Ski Opening 2015/2016 w pojedynkę, możesz zarezerwować pojedyncze miejsce w 4-osobowym apartamencie. W tym przypadku wystarczy kwota 1094 zł/os.