Zima 2017/18 start

Zima 2017/18 – startujemy!!

Oficjalny start sprzedaży sezonu zima 2017/18 i początek promocji First Minute to 1 lipca 2017. Jak zawsze na początek przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty – do 700 zł/para i pakiet gwarancji.

W ofercie zima 2017/18 mamy sporo nowości (np. region Civetta, Folgaria czy Nassfeld) i trochę wielkich powrotów (np. region Valtellina – Livigno – Bormio). Przede wszystkim jednak mamy sprawdzone i lubiane regiony narciarskie oraz hotele, które od lat cieszą się powodzeniem wśród naszych Klientów. Jak zawsze proponujemy dojazd autokarem i własnym środkiem transportu, oraz – do Włoch i Francji – przelot samolotem z Warszawy, Katowic i Gdańska. Kolejny stały punkt naszej oferty to program Mama i ja, który oczywiście będzie organizowany także w czasie ferii zimowych w 2018. Nowością jest jeden z regionów, w których będziemy realizować przyszłoroczną edycję programu.

W ubiegłym sezonie dużą popularnością cieszyły się eventy, jakie organizowaliśmy w ciągu całego sezonu, zaczynając od Ski Openingu na lodowcu Pitztal w grudniu, poprzez Dni Val di Sole w styczniu i Dni Val di Fiemme w marcu, aż do zakończenia sezonu w Serre Chevalier. Podobne imprezy będziemy organizować także w nadchodzącym sezonie, w podobnych terminach i lokalizacjach, wzbogacone o marcowe Dni Karyntii. I podobnie, jak w tym roku, przygotowujemy na eventy w sezonie zima 2017/18 mnóstwo atrakcji. O szczegółach będziemy Was informować na bieżąco.

Czy myślicie już o zimie i nartach? Pewnie nie – wakacje się dopiero zaczęły… Ale zachęcamy Was do zaplanowania zimowego wypadu jak najszybciej – takie rabaty i pakiet gwarancji są dostępne tylko w promocji First Minute.

Co zyskacie kupując wyjazd narciarski już teraz?

 1. Duże rabaty
  W najwyższej promocji – START – rabaty sięgają nawet 350 zł od osoby. Więc para zapłaci 700 zł mniej, a rodzina czteroosobowa – 1400 zł mniej. Liczba miejsc promocyjnych jest ograniczona, więc naprawdę warto się pospieszyć. Co więcej, promocje START są objęte Gwarancją Najniższej Ceny – czyli jeśli znajdziecie taką samą naszą ofertę w niższej cenie, Waszą cenę też obniżymy. Więcej informacji w regulaminie promocji.
 2. Gwarancja Śniegu
  Pogoda ostatnimi czasy jest coraz mniej przewidywalna, i co rusz zaskakują nas inne anomalie meteorologiczne. Nie możemy zatem Wam zagwarantować na 100% ładnej pogody i dużych opadów śniegu. Gwarantujemy więc, że jeśli będziecie mieć pecha i śnieg nie dopisze, zwrócimy Wam wpłacone środki lub pomożemy przełożyć wyjazd na inny termin lub do innego regionu.
 3. Gwarancja Niezmienności Ceny
  Zmiany ceny mogą się zdarzyć w dokładnie 3 sytuacjach: jeśli wzrosną kursy walut, jeśli wzrosną ceny paliwa lub jeśli zostaną podniesione podatki i opłaty administracyjne. Co prawda dzięki cenie w EUR o kursy walut zawsze możecie być spokojni, ale jeśli chodzi o paliwo i podatki to już może być różnie w naszych niespokojnych czasach. Ale kupując w First Minute macie pełne zabezpieczenie w każdej z wymienionych sytuacji – Wasza cena na pewno nie wzrośnie.
 4. Gwarancja Bezpłatnej Zmiany Rezerwacji i Gwarancja Bezkosztowej Rezygnacji
  Lipiec to za wcześnie, żeby planować narty? Boicie się, że nie dostaniecie urlopu? Nie jesteście pewni, kiedy będziecie mogli spokojnie w zimie wyjechać? Bez obaw: kupując odpowiednio wcześniej dostajecie możliwość bezkosztowej zmiany (do końca października) lub rezygnacji z wyjazdu (do końca września). Możecie więc spokojnie już teraz planować zimowy wyjazd.

Więcej na temat promocji znajdziecie w Regulaminie.  Serdecznie zapraszamy do rezerwacji!